Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten co jest poszukiwany uciekł funkcjonariuszowi który nawet nie próbował go złapać i obezwładnić...a ci co rzucili peta zostali obezwładnieni pobici i potraktowani gazem!!!!SG CO TO MA BYĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRANICY A NIE OSIEDLA !!!A NA OSIEDLU SĄ CZĘŚCIEJ NIŻ NAD RZEKĄ
Osiedle to strefa przygraniczna więc w czym problem? Podlega patrolowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SG spacyfikowała patologiczną hołotę i zaraz hołota zaczęła ujadać na forum! Brawo chłopaki - tę dzicz plugawą trzeba ucywilizować, a że bydło nie rozumie i nie akceptuje siły argumentów a szanuje jedynie argument siły - więc hołotę siłą uczy się praworządności - w mordę, gazem, kajdanki i na glebę! BRAWO SG! Tak trzymać i nie popuszczać ani na jotę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co jest poszukiwany uciekł funkcjonariuszowi który nawet nie próbował go złapać i obezwładnić...a ci co rzucili peta zostali obezwładnieni pobici i potraktowani gazem!!!!SG CO TO MA BYĆ !
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To jest robienie porządku z hołotą, patolu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra robota chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieposlugujcie się mojim Nickiem bo wszyscy wiedzą że misia to ja A ty to pajac z sg jakiś i ja bym nie była przeciwko swoJim co za debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SG spacyfikowała patologiczną hołotę i zaraz hołota zaczęła ujadać na forum! Brawo chłopaki - tę dzicz plugawą trzeba ucywilizować, a że bydło nie rozumie i nie akceptuje siły argumentów a szanuje jedynie argument siły - więc hołotę siłą uczy się praworządności - w mordę, gazem, kajdanki i na glebę! BRAWO SG! Tak trzymać i nie popuszczać ani na jotę!!
patologia patologia Ty oglądasz te filmy czy sugerujesz się wypowiedzią sg .pięknie ŻYCZYSZ ludziom brawo za zachowanie . Zapomniał wół jak cielęcina był . Teraz młodzież nie ma prawa nic zrobić bo od razu hołota .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś z sg to nawet pisać nie potrafi i on służy w sg japierdole co za barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To jest robienie porządku z hołotą, patolu!
Patol to ciebie zrobił !!!piszesz o innych chołota jak sam jesteś chołotą!dorośnij człowieku..NIE POTRZEBUJEMY WYPOWIEDZI JAKIEGOŚ DEBILA TYLKO NORMALNYCH INTELIGENTNYCH LUDZI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest mój Nick baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt Cię nie prosi o udzielanie się jak nie wiesz oco chodzi u siebie w rodzinie poszukaj honory itd debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebane sg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresik z bandyckiego towarzystwa a podpisuje się jak panienka. :-))) Myl tak dalej tropy :-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dziewczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej misia ktoś próbuje zmienić twoją płeć pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ..to nie możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnicy obezwładnili tych typków TYLKO dlatego, że legitymowanii byli pijani.
    Sritutitu.... Nigdy nie ma skutku bez przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagadacie się tu na forum, a tyle to wniesie do sprawy co zeszłoroczny śnieg.   Ja chcę widzieć w tym kraju zdecydowane służby, interweniujące natychmiast i bez wahania - a filmik w tym temacie to wzorowa postawa służb. Tak powinno się rozprawiać z bezprawiem, pijaństwem i chamstwem. Jak w filmie s-fi 'Judge Dreed', gdzie nawet za przekleństwo leciał mandat. Te typki w filmie klną jak szewce: "dzieci ku*** patrzą".... i choćby po tym widać, że święci nie są. Nie brońcie ich tak. To zwykłe dresiki z pod budki z piwem, co to chleją na przystankach a potem rzucają butelkami. Zresztą, kto normalny na funkcjonariusza z tulipanem leci?   Interwencja prawidłowa. Więcej takich w tym kraju. Chyba, że chcecie aby karaluchy wyszły na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ty masz tu na filmiku tulipa ?com?jak byś był przy tym to byś wiedział że nic nie było A chłopaki nie mieli nic w ręku ja jestem wiarygodnym świadkiem tego zajścia więc winne jest SG bo dobrze znają wszystkich z husynnego i niepotrzebnie ich proponowali za Peta sam by podniósł jeden ze służby i po sprawie jak dba o czystość husynnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagadacie się tu na forum, a tyle to wniesie do sprawy co zeszłoroczny śnieg. Ja chcę widzieć w tym kraju zdecydowane służby, interweniujące natychmiast i bez wahania - a filmik w tym temacie to wzorowa postawa służb. Tak powinno się rozprawiać z bezprawiem, pijaństwem i chamstwem. Jak w filmie s-fi 'Judge Dreed', gdzie nawet za przekleństwo leciał mandat. Te typki w filmie klną jak szewce: "dzieci ku*** patrzą".... i choćby po tym widać, że święci nie są. Nie brońcie ich tak. To zwykłe dresiki z pod budki z piwem, co to chleją na przystankach a potem rzucają butelkami. Zresztą, kto normalny na funkcjonariusza z tulipanem leci? Interwencja prawidłowa. Więcej takich w tym kraju. Chyba, że chcecie aby karaluchy wyszły na ulice.
tulipana to mogli widzieć tylko w ogródku tyle mam do powiedzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...